The following students have made the St. Clair Junior High School first quarter B honor roll list.

Sixth Grade

Brianna Alferman, Adrian Arguilez, Toni Balderson, Laura Baldwin, Liam Bayer, Morgan Benton;

Karia Berg, Chance Busen, Abigail Carbone, Ahbreana Clark, Gabriel Clark, Richard Dungey;

Amiya Edwards, Isabelle Enke, Savannah Eversole, Savannah Gaither, Kadence Gardner;

Cameron Gerren, Gavin Goodson, Cassidy Harris, Zachary Hedge, Caleb Hinson, Kristen Holladay, Sicily Humphrey, Joey Jesionowski, Elektra Jones, Taylor Jungbluth, Bonnie Kavanaugh;

Rylee Kresyman, Lucy Long, Jacob Martin, Nicholas Martin, Makayla McGlenn, Alexandra Mesey, Bethanie Mesey, Karah Muehlenbeck, Alexis Murray, Jackson Neaveill, Joseph Oligschlaeger;

Caitlin Parmeley, Jersey Pendegraft, Ann Phillips, Ty Record, Makayla Reed, Jaxson Richardson, Mckayla Rulo, Logan Sills;

Lindsay Simpson, Chloe Slater, Abby Sohn, Eliza Sohn, Michael Sullentrup, Cameron Teems, Chase Thacker, Hayli Venable, Alexis Vonderstuck, Ilexia Wallace, Sophia Wildt, Landon Wilson and Jacob Wood.

Seventh Grade

Alexus Ayers, Hailey Baker, Nathan Bess, Jonathan Brewer, Madison Brinson, Alexis Browne;

Nevaeh Callahan, Teresa Callaway, Logan Cash, Jahzzlynn Cervantes, Sierra Counts, Nattlie Deaton, Elliana Dingledine, Sheri Door, Jace Downey, Anna Duff, Quinten Eversole, Mila Geisler,

Chelsea Godat, Logan Harman, Evan Haynes, Tyler Hernandez, Skylar Hight, Ella Hinson, Richard Ital, Hayden Johnson, Brianna Keiser, Addison Klophaus, Emalee Knapp;

Jarrett Lewis, Samuel Linsley, Elijah Long, Caleb Manning, David Masson, Leah McAvoy-Keltz, Liberty McKenzie, Cameron Michno, Lucy Middleton, Connor Miller, Autumn Morgan, Devin Nickel, Samantha Nickerson;

Nickolas Oberndorfer, Savana Palmer, Alisha Pelton, Bonnie Quick, Shane Revelle-McDowell;

Jamie Richards, Cheyannah Rincon Campos, Hannah Rincon Campos, Tristen Rodrigue;

Hayden Schmidt, Ryan Schultz, Dalton Shadrick, Jaydyn Sherwood, Connor Sikes, Michael Simcox, Orin Smiley, Hanna Spoon, Karissa Summers;

Alyssa Taylor, Hannah Thacker, Isabelle Tiepelman, Emma Tomasovic, Ryan Trentmann, Robert West, Ethyn Woodham, Joseph Woods and Tristen Ziegler.

Eighth Grade

Kaden Ash, Taylor Balderson, Damien Bay, Madison Bell, Serena Bougeno, Haley Brown;

Kaleb Clark, Steven Conner, Aiden Davenport Cortivo, Paige DeClue, Ella Edsel;

Annamarie Eversole, Makenzie Folkerts, Michael Givens, Madison Guerra, Hunter Gurley;

Makayla Hauther, Ellyce Hofmeister, Madison Hogan, Maggie Hopkins, Kaitlyn Humphrey;

Brianna Huntington, Breanna Ifland, Hope Jackson, Kaitlyn Janson, Ian Jaros, Sierra Jesionowski;

Allie Jobe, Brendan Juergens, Cameron Long, Mackenzie Lowder, Madison Lowder, Jack Luxton;

Hayden McGlenn, Hailey Michael, Hanna Michael, Kierra Miller, Kimber Miller, Collin Moriarty;

Caleb Muschaney, Makena Myers, Saige Palmer, Austyn Phipps, Trenton Rice, Cheyanna Roark;

Lydia Shelden, Andrew Sullivan, Braedin Turner, Connor Wall, Berlyn Wohlgemuth and Brittney Woods.